Diagnostika

Atliekame:

 • Kraujo morfologinis tyrimas
 • Kraujo biocheminis tyrimas
Progesterono tyrimas

Klientų dėmesiui:

Mėginiai progesterono tyrimui darbo dienomis imami ne vėliau kaip iki 18.00 val. Šeštadieniais, sekmadieniais ne vėliau iki 13.00 val.

Kalių rujos monitoringas, nustatant vaisingas dienas kergimui, sėklinimui; ovuliacijos laiko nustatymas, numatomo atvedimo dienos nustatymas;  kalių nėštumo monitoringas, įvertinant geltonkūnio funkciją; kalių  kiaušidžių funkcijos vertinimas ir t.t.

Mūsų klinikoje atliekamas kalių progesterono tyrimas BECKMAN COULTER ACCESS Immunoassay System aparatu. Apie tyrimo rezultatus informuojame po valandos.
Access Progesterone tyrimas yra paramagnetinių dalelių chemiliuminescencinis imuninis tyrimas, atliekamas siekiant kiekybiškai nustatyti progesterono koncentraciją kalių kraujo serume. Tai leidžia tiksliai sužinoti kalių ovuliacijos laiką, kas labai svarbu kergimui ir numatomai gimdymo datai nustatyti.

Diagnostika.

 

Kalių reprodukcija: keletas faktų apie ovuliaciją
Kraujo grupės nustatymas

Šunims ir katėms perpilant kraują, katėms – kačiukų izoeritrolizės prevencijai.

Ultragarsinė diagnostika
Echoskopija

Savo klinikoje įsigijome naują stacionarią spalvotą doplerinę sistemą DC-T6Vet. Tai kompaktiška, mobili, lanksti sistema garantuojanti naujovišką, greitą ir našią darbo eigą įvairiose klinikinėse srityse ir darbo aplinkose.

Šioje sistemoje suderintas puikus diagnostinis ultragarsinis vaizdas, įdiegti išsamūs klinikinių matavimų ir skaičiavimų paketai, ergonomiškas ir vartotojui patogus valdymas, platus daviklių pasirinkimas šią sistemą daro nepakeičiamą įvairiose klinikinėse srityse. Jos pagalba galima atlikti ne tik įprastus vidaus organų ultragarsinius tyrimus, bet ir spalvinę kraujagyslių vizualizaciją, paimti mėginius biopsijai ir pan.

108-DC-T6Vet 副本

Rentgenodiagnostika

Įvairių susirgimų ir traumų diagnostikai pradėjome naudoti rentgeno aparatą PXP 20HF Plus. Tai nepamainomas pagalbininkas atliekant išsamų klinikinį tyrimą. Juo galime diagnozuoti ne tik kaulų, sąnarių patologijas, lūžius, bet ir minkštųjų audinių pakitimus, žarnyno nepraeinamumo atvejus, svetimkūnius įvairiuose organuose ir pan.

Kadangi aparatas yra skaitmeninis, rentgeno nuotrauka keliauja tiesiai į kompiuterio ekraną ir vertinama, todėl  nereikia gaišti laiko ryškinimui. Be to, tokią nuotrauką galime įrašyti į CD, USB atmintinę, arba atsiųsti elektroniniu paštu.

picture1

DNR tyrimai

Genetiškai perduodamų ligų nustatymas (Laboklin);  tėvystės nustatymas DNR tyrimo pagalba (Sorpo).

 • Šlapimo tyrimai
 • Koprologiniai tyrimai
 • Virusinių ligų diagnostika
 • Babeziozės tyrimas
 • Mikrobiologiniai tyrimai
 • Mikologiniai tyrimai
 • Odos skutenų tyrimas
 • Citologiniai tyrimai
 • Histologinių mėginių tyrimas ir aprašymas