Chirurgija

  • Bendroji nejautra (inhaliacinė anestezija) ir paciento būklės monitoringas operacijos metu

  Skausmo kontrolei naudojame aukštos kokybės analgezinius preparatus tiek prieš chirurginę intervenciją, tiek ir po jos. Bendrajai nejautrai, kaip ir žmonių medicinoje, taikome inhaliacinę anesteziją – pacientas premedikuojamas, intubuojamas ir jungiamas prie narkozės aparato. Šis būdas leidžia iki minimumo sumažinti komplikacijų tikimybę. Be to yra atliekamas širdies, kvėpavimo, kūno temperatūros monitoringas. Siekiant operacijos metu palaikyti normalią gyvūno kūno temperatūrą yra naudojama speciali įranga.

  Chirurginių operacijų metu naudojame tik vienkartines sterilias priemones bei aukštos kokybės chirurginius siūlus.

  • Pooperacinė paciento priežiūra ir būklės sekimas stacionare

  Mūsų klinikoje gyvūnas po operacijos iš narkozės išvedamas specialioje patalpoje, nuolat prižiūrint gydytojui, bei monitoruojant gyvybines funkcijas. Pilnai atsigavęs pacientas perkeliamas į stacionaro patalpą, kur yra nuolat stebimas gydytojo ir pagalbinio personalo.

  • Akušerinės/ginekologinės/urologinės operacijos

  Mūsų klinika specializuojasi reprodukcinių susirgimų srityje, o tuo pačiu ir šios srities chirurgijoje. Atliekame kastracijos ir sterilizacijos operacijas – nors tai skaitoma rutinine procedūra, praktika rodo, jog labai svarbu žinoti kada, kaip ir kodėl tai reikia daryti, kad išvengti nepageidautinų komplikacijų. Todėl stengiamės visuomet tai aptarti su gyvūno savininku.
  Atliekame Cezario pjūvio operaciją su modeliuojama bendrąja nejautra, taip pat ir planinį Cezario pjūvį. Operuojame visas urogenitalinio trakto patologijas.

  • Onkologinė chirurgija

  Diagnozuojame ir operuojame įvairių organų navikus, ypač dažnai susiduriame su kalių ir kačių pieno liaukos ir makšties augliais.

  • Ortopedinės operacijos

  Mūsų klinikoje ilgametę patirtį turintis chirurgas-ortopedas diagnozuoja bei operuoja kaulų ir sąnarių patologijas. Taip pat konsultuoja gydymo klausimais.